Wykaz osób w stosunku, do których Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 18-28 czerwca 2024 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie na stanowisko asesora sądowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 lipca 2024

Lp.

Nr uchwały KRS

Nazwisko  i imię

Stanowisko asesora

 

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 18-28 czerwca 2023 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o mianowanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego:

20 czerwca 2024 r.

1.

366/2024

TOMCZAK Artur

SR w Koninie

2.

367/2024

SZUCKA-JANKIEWICZ Karolina

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

3.

368/2024

GULCZYŃSKA Kinga

SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

4.

369/2024

STOLAREK Jakub

SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

5.

370/2024

DĄBROWSKA-KACPRZYK Ewelina

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

6.

371/2024

ROŻAŃSKI Maciej

SR w Gostyniu

7.

372/2024

WITT Jędrzej

SR w Grodzisku Wielkopolskim

8.

373/2024

MUŃSKA Małgorzata

SR w Kościanie

9.

374/2024

WIŚLIŃSKI Marcin

SR w Lesznie

10.

375/2024

BODZIŃSKI Jakub

SR w Pile

11.

376/2024

GRAJKOWSKI Bartosz

SR w Rawiczu

12.

377/2024

MAŁYSZ Karolina

SR w Szamotułach

13.

378/2024

NOJMAN Łukasz

SR w Szamotułach

14.

379/2024

GRZELAK Karolina

SR w Śremie

15.

380/2024

RZECHUŁA-CHODKIEWICZ Maria

SR w Śremie

16.

381/2024

PYTLIŃSKA Justyna

SR w Środzie Wielkopolskiej

17.

382/2024

SIKORSKI Jędrzej

SR w Środzie Wielkopolskiej

18.

383/2024

ŁUKASZEWICZ Weronika

SR w Wolsztynie

19.

384/2024

DOSZ Karol

SR w Złotowie

20.

385/2024

LEŚNIEWSKI Tomasz

SR w Złotowie

21.

386/2024

GURBIN Tymoteusz

SR we Wrześni

22.

387/2024

ORTMAN Sylwia

SR we Wrześni

23.

388/2024

BEDNARZ Laura

SR w Zielonej Górze

24.

389/2024

KRZYŻANOWSKI Jakub

SR w Zielonej Górze

21. czerwca 2024 r.

25.

390/2024

FALKOWSKA Anna

SR w Białymstoku

26.

391/2024

GMITRZAK Sylwia

SR w Białymstoku

27.

392/2024

KUCZYŃSKA Kinga

SR w Białymstoku

28.

3932024

LASKOWSKA-SOŁOWIEJ Magdalena

SR w Łomży

29.

394/2024

WIŚNIEWSKI Michał

SR w Kętrzynie

30.

395/2024

WACŁAWEK Paula

SR w Piszu

31.

396/2024

KUCIO Aleksandra

SR w Ostrowi Mazowieckiej

32.

397/2024

ŁASZKIEWICZ Karolina

SR w Przasnyszu

33.

398/2024

GRACJASZ Gabriela

SR w Pułtusku

34.

399/2024

CHMIELEWSKA Karolina

SR w Wyszkowie

35.

400/2024

KUSZ Sara

SR w Bydgoszczy

36.

401/2024

PTASZYŃSKI Sebastian

SR w Bydgoszczy

37.

402/2024

ŻMUDZKA-NISZTUK Marta

SR w Bydgoszczy

38.

403/2024

ZYGMUNT Mariusz

SR w Inowrocławiu

39.

404/2024

KAPCZYŃSKI Jan

SR w Szubinie

40.

405/2024

SITAREK Przemysław

SR w Świeciu

41.

406/2024

ŁYSKAWIŃSKA Zuzanna

SR w Tucholi

42.

407/2024

PUCHALSKA-SZLANGA Kamila

SR w Tucholi

43.

408/2024

OSIŃSKI Łukasz

SR w Żninie

44.

409/2024

DĄBROWSKI Mateusz

SR w Elblągu

45.

410/2024

STASIŁOJĆ Aleksandra

SR w Elblągu

46.

411/2024

MAKIEŁA Małgorzata

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

47.

412/2024

JAKUBEK Monika

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

48.

413/2024

KWIATKOWSKI Daniel

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

49.

414/2024

PAWEŁCZYK Paula

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

50.

415/2024

SCHULZ Radosław

SR w Kwidzynie

51.

416/2024

MARKIEWICZ Aleksandra

SR w Wejherowie

52.

417/2024

PODSIADŁO Wojciech

SR w Wejherowie

53.

418/2024

REMESZ Piotr

SR w Wejherowie

54.

419/2024

DUSZYŃSKA Julia

SR w Lęborku

55.

420/2024

BUGNACKI Adam

SR w Grudziądzu

56.

421/2024

DOMIAN Anna

SR w Toruniu

57.

422/2024

SOBIECH Jan

SR w Lipnie

58.

423/2024

GRZELAK-STĘPIEŃ Martyna

SR we Włocławku

59.

424/2024

SZPECIŃSKI Przemysław

SR we Włocławku

60.

425/2024

BARSZCZ-PIKUŁA Paula

SR w Busku-Zdroju

61.

426/2024

SZPYRA Katarzyna

SR w Kielcach

62.

427/2024

ŻABA Aleksandra

SR w Kielcach

63.

428/2024

KOMANIECKA Justyna

SR w Staszowie

64.

429/2024

DĄBROWSKA-DWOREK Magdalena

SR we Włoszczowie

65.

430/2024

GRYGIEL Szymon

SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

66..

431/2024

PERS Łukasz

SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

67.

432/2024

KOSTUR Paweł

SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

68.

433/2024

MACIANTOWICZ Szymon

SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

69.

434/2024

BAGIER-KARAMAŃSKA Monika

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

70.

435/2024

KOŁODZIEJSKI Konrad

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

71.

436/2024

MÓL Radosław

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

72.

437/2024

TOKARZ Karol

SR w Chrzanowie

73.

438/2024

KRZYK Michał

SR w Miechowie

74.

439/2024

GNIADEK-WĄŻ Monika

SR w Oświęcimiu

75.

440/2024

URBAŃCZYK-NOWAK Wiktoria

SR w Oświęcimiu

76.

441/2024

PANKIEWICZ Michał

SR w Wadowicach

77.

442/2024

HOROWSKI Adam

SR w Nowym Sączu

78.

443/2024

ROL Krzysztof

SR w Nowym Targu

79.

444/2024

WARZECHA Łukasz

SR w Nowym Targu

80.

445/2024

JAROSZ Michał

SR w Bochni

81.

446/2024

KOZIOŁ Anna

SR w Tarnowie

25 czerwca 2024 r.

82.

459/2024

SZYMAŃSKI Robert

SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

83.

460/2024

KARWOWSKA Katarzyna

SR w Białej Podlaskiej

84.

461/2024

DĄBROWSKA-OGÓREK Anna

SR we Włodawie

85.

462/2024

SUŁKOWSKI Karol

SR w Grójcu

86.

463/2024

PUŁAWSKI Michał

SR w Siedlcach

87.

464/2024

BARAN-ŻYŁA Beata

SR w Sokołowie-Podlaskim

88.

465/2024

BOSEK Justyna

SR w Hrubieszowie

89.

466/2024

KAZIMIERCZUK-HYDZIK Monika

SR w Krasnymstawie

90.

467/2024

SUSZ Sylwia

SR w Tomaszowie Lubelskim

91.

468/2024

MORTA Martyna

SR w Kępnie

92.

469/2024

CZOŁNIK Fabian

SR w Ostrowie Wielkopolskim

93.

470/2024

FLORCZAK Paulina

SR w Ostrowie Wielkopolskim

94.

471/2024

MILCZAREK Katarzyna

SR w Ostrowie Wielkopolskim

95.

472/2024

ŁUGOWSKA Joanna

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

96.

473/2024

BRZEZIŃSKI  Mikołaj

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

97.

474/2024

NOWAK Daria

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

98.

475/2024

TROCZYŃSKI Krzysztof

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

99.

476/2024

TWARDOWSKA Adrianna

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

100.

477/2024

PORADOWSKI Ignacy

SR w Kutnie

101.

478/2024

WILIŃSKA-MIŚ Paulina

SR w Pabianicach

102.

479/2024

KASIELSKA Aleksandra

SR w Rawie Mazowieckiej

103.

480/2024

GRECKI Krzysztof

SR w Bełchatowie

104.

481/2024

KRANAS Grzegorz

SR w Bełchatowie

105.

482/2024

MITEK Monika

SR w Bełchatowie

106.

483/2024

PATORA Natalia

SR w Bełchatowie

107.

484/2024

SZOTTA Patryk

SR w Opocznie

108.

485/2024

KOWALCZYK Rafał

SR w Radomsku

109.

486/2024

NIESZPOREK Dominika

SR w Radomsku

110.

487/2024

WOŹNIAK Angelika

SR w Radomsku

111.

488/2024

KOT Kacper

SR w Tomaszowie Mazowieckim

112.

489/2024

HAŁAJKO Izabela

SR w Mławie

113.

490/2024

REDA Sebastian

SR w Mławie

114.

491/2024

TETKOWSKA-FARENGA Martyna

SR w Mławie

115.

492/2024

THOMAS Edyta

SR w Płocku

116.

493/2024

OZDOBA Erwin

SR w Sieradzu

117.

494/2024

PRZYSTUP Karolina

SR w Sieradzu

26 czerwca 2024 r.

118.

498/2024

GRUSZCZYK Ewelina

SR w Jaśle

119.

499/2024

RAPA Katarzyna

SR w Krośnie

120.

500/2024

MRÓZ Marcel

SR w Łańcucie

121.

501/2024

PĘCZKOWSKI Bartosz

SR w Stalowej Woli

122.

502/2024

PEZDA Krzysztof

SR w Bielsku-Białej

123.

503/2024

KOHUT Daniela

SR w Cieszynie

124.

504/2024

NIEDZIELA Robert

SR w Cieszynie

125.

505/2024

RADŹKO Paweł

SR w Cieszynie

126.

506/2024

SMOLIK Aleksandra

SR w Cieszynie

127.

507/2024

KIERNICKI Maciej

SR w Żywcu

128.

508/2024

SMRECZAK Kamil

SR w Żywcu

129.

509/2024

GAWLIKOWSKA Natalia

SR w Częstochowie

130.

510/2024

GULBA Bogdan

SR w Gliwicach

131.

511/2024

JAROCKA Justyna

SR w Gliwicach

132.

512/2024

ŁOZIŃSKA Monika

SR w Gliwicach

133.

513/2024

ŻMUDZIŃSKA Kamila

SR w Gliwicach

134.

514/2024

BŁASZCZYKOWSKI Maksym

SR w Rudzie Śląskiej

135.

515/2024

STOLARCZYK Nikola

SR w Rudzie Śląskiej

136.

516/2024

PIETRYGA Roksana

SR w Tarnowskich Górach

137.

517/2024

SERKIZ Karolina

SR w Tarnowskich Górach

138.

518/2024

SZYDŁOWSKA Aleksandra

SR w Tarnowskich Górach

139.

519/2024

MUSIAŁ Dawid

SR w Zabrzu

140.

520/2024

INGLOT Sebastian

SR Katowice-Wschód w Katowicach

141.

521/2024

LIS-MAREK Monika

SR Katowice-Wschód w Katowicach

142.

522/2024

MATAN Jan

SR Katowice-Wschód w Katowicach

143.

523/2024

PŁYSA Jakub

SR Katowice-Wschód w Katowicach

144.

524/2024

FIL Marta

SR Katowice-Zachód w Katowicach

145.

525/2024

ŁABNO Aleksandra

SR Katowice-Zachód w Katowicach

146.

526/2024

MASTALERZ Łukasz

SR w Mysłowicach

147.

527/2024

LIZAK Agata

SR w Tychach

148.

528/2024

PAWŁOWSKA Marlena

SR w Raciborzu

149.

529/2024

SZKOPIAK Daria

SR w Raciborzu

150.

530/2024

POGODZIŃSKA Anna

SR w Rybniku

151.

531/2024

TOMSIA Maciej

SR w Dąbrowie Górniczej

152.

532/2024

SETLAK-RYSZ Anna

SR w Jaworznie

153.

533/2024

BOROWSKA-SUŁUJA Sylwia

SR w Sosnowcu

154.

534/2024

ROSIEK Alicja

SR w Sosnowcu

155.

535/2024

SIKORA Katarzyna

SR w Sosnowcu

156.

536/2024

RASZEWSKA Konstancja

SR w Białogardzie

157.

537/2024

DONOROWICZ Joanna

SR w Sławnie

158.

538/2024

BITNER Małgorzata

SR w Szczecinku

159.

539/2024

GUZOWSKI Piotr

SR Szczecin-Centrum w Szczecinie

160.

540/2024

KARAKULSKI Jacek

SR Szczecin-Centrum w Szczecinie

161.

541/2024

KUZIEMKO Olga

SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

162.

542/2024

OSIŃSKA-ROSIAK Aleksandra

SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

163.

543/2024

ĆWIRTA-BAŃKOWSKA Małgorzata

SR w Gryficach

164.

544/2024

KARWAT Paulina

SR w Gryficach

165.

545/2024

MOCHOL Dawid

SR w Stargardzie

166.

546/2024

ROSTOWSKA Aleksandra

SR w Bolesławcu

167.

547/2024

WRÓBLEWSKA Olga

SR w Bolesławcu

168.

548/2024

GADEK Błażej

SR w Głogowie

169.

549/2024

OLEJNIK Aleksandra

SR w Głogowie

170.

550/2024

POSŁUSZNY Anna

SR w Lubinie

171.

551/2024

CETERA Martyna

SR w Złotoryi

172.

552/2024

JANISZEWSKI Paolo

SR w Opolu

173.

553/2024

MATERKOWSKA Anna

SR w Opolu

174.

554/2024

MĄCZEK Sebastian

SR w Opolu

175.

555/2024

MROŻKIEWICZ Piotr

SR w Opolu

176.

556/2024

ŁAKOMY Piotr

SR w Strzelcach Opolskich

177.

557/2024

MICHALSKA-GUZIK Magdalena

SR w Strzelcach Opolskich

178.

558/2024

KORKUŚ-SOROKA Magdalena

SR w Dzierżoniowie

179.

559/2024

KLIMOROWSKI Piotr Mateusz

SR w Wałbrzychu

180.

560/2024

CZECHOWSKA Monika

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

181.

561/2024

GŁUCHOWSKI Rafał

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

182.

562/2024

JANISZEWSKA Sandra

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

183.

563/2024

ORMAN Monika

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

184.

564/2024

JACHOWSKA Adrianna

SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

185.

565/2024

GRABEK Katarzyna

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

186.

566/2024

SEDLACZEK Marta

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

187.

567/2024

KRZAK Wiktoria

SR w Oleśnicy

188.

568/2024

ZYCH Magdalena

SR w Oławie

189.

569/2024

WAWRZYNIAK-JEDYNAK Justyna

SR w Trzebnicy

190.

570/2024

DAMIĘCKA Justyna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

191.

571/2024

KALISZ Justyna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

192.

572/2024

ŁASECKI Michał

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

193.

573/2024

PTAK Kaja

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

194.

574/2024

WILIŃSKI Tomasz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

195.

575/2024

BUKATCZUK Barbara

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

196.

576/2024

DOMASAT Arkadiusz

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

197.

577/2024

JURKIEWICZ Justyna

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

198.

578/2024

KRUK Małgorzata

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

199.

579/2024

HOMENDA Maciej

SR dla Warszawy-Woli w Warszawie

200.

580/2024

ŁUCZYŃSKA Paulina

SR dla Warszawy-Woli w Warszawie

201.

581/2024

MATYJA Hanna

SR dla Warszawy-Woli w Warszawie

202.

582/2024

WIŚNIEWSKA Ewelina

SR dla Warszawy-Woli w Warszawie

203.

583/2024

BRZOZOWSKI Krzysztof

SR w Piasecznie

204.

584/2024

MARACEWICZ Wiktor

SR w Piasecznie

205.

585/2024

SNARSKI Rafał

SR w Piasecznie

206.

586/2024

JANAS Tomasz

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

207.

587/2024

KANECKA Kinga

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

208.

588/2024

KARMOWSKA Alicja

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

209.

589/2024

SERAFIŃSKA Julia

SR dla Warszaw Pragi-Południe w Warszawie

210.

590/2024

ZYGMUNT Mateusz

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

211.

591/2024

BARSKI Michał

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

212.

592/2024

BEŁC Maciej

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

213.

593/2024

KAŹMIERSKI Piotr

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

214.

594/2024

ROGOWSKA Dominika

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

215.

595/2024

WOJDYGA Weronika

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

216.

596/2024

WÓJCICKA-STEC Magdalena

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

217.

597/2024

FLIS Justyna

SR w Otwocku

218.

598/2024

GÜRTLER Barbara

SR w Otwocku

219.

599/2024

OLSZÓWKA Piotr

SR w Wołominie

220.

600/2024

OŁDAK Marek

SR w Wołominie

221.

601/2024

STACHOWIAK Michał

SR w Wołominie

222.

602/2024

WĄSOWSKI Michał

SR w Wołominie

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 18-28 czerwca 2024 r. odroczyła rozpatrzenie wniosków o mianowanie  egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego:

223.

JAWORSKI Artur 

SR w Olsztynie

224.

ZIELIŃSKI Michał

SR w Toruniu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:KRS
Data utworzenia:2024-07-02
Data publikacji:2024-07-02
Osoba sporządzająca dokument:Monika Wiśniewska
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Wiśniewska
Liczba odwiedzin:610