Jesteś tutaj: Start / Organizacja / Organizacja

Organizacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 sierpnia 2019

PREZYDIUM KRAJOWEJ RADY SĄDOWNICTWA

  • sędzia Paweł Styrna  - Przewodniczący
  • sędzia TK w st.spocz. Wiesław Johann - Wiceprzewodniczący
  • poseł na Sejm RP Arkadiusz Mularczyk - Wiceprzewodniczący
  • sędzia Marek Jaskulski - członek Rady
  • sędzia dr Maciej Mitera   - członek Rady
  • sędzia Joanna Kołodziej - Michałowicz  członek Rady

STAŁE KOMISJE KRAJOWEJ RADY SĄDOWNICTWA

  • do spraw odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i asesorów sądowych
  • budżetowa
  • do spraw wizytacji i lustracji
  • do spraw etyki zawodowej sędziów i asesorów sądowych

KOMISJE PROBLEMOWE KRAJOWEJ RADY SĄDOWNICTWA

  • do spraw skarg, wniosków i petycji
  • do spraw kontaktów międzynarodowych
  • do spraw reformy wymiaru sprawiedliwości
  • do spraw nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych

Załączniki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Krajowa Rada Sądownictwa
Data utworzenia:2019-08-13
Data publikacji:2019-08-13
Osoba sporządzająca dokument:Jan Kowalski
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1799

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2021-02-19 10:13:28aktualizacjaOrganizacja
2021-01-29 14:46:17aktualizacjaOrganizacja
2021-01-29 13:45:23aktualizacja danychOrganizacja
2021-01-29 10:33:57aktualizacja danychOrganizacja
2021-01-21 14:15:08aktualizacja danychOrganizacja
2021-01-13 14:27:09aktualizacja danychOrganizacja
2020-10-14 09:42:53aktualizacja danychOrganizacja
2020-02-24 12:48:16aktualizacja danychOrganizacja