Wykaz osób w stosunku, do których Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 13-16 lipca 2021 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na st. asesora sądowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 lipca 2021

Lp.

Nr uchwały KRS

Nazwisko  i imię

Stanowisko sędziego/asesora sądowego

 

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 13-16 lipca 2021 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego:

13 lipca 2021 r.

1.

800/2021

HRYNIEWICZ Łukasz

SR w Białymstoku

2.

801/2021

ŁAPIŃSKA Aleksandra

SR w Zambrowie

3.

802/2021

WĘCŁAWSKA Magdalena

SR w Olsztynie

4.

803/2021

SOŁOMA Adam

SR w Olsztynie

5.

804/2021

GAWRYSZAK Magdalena

SR w Bydgoszczy

6.

805/2021

ORŁOWSKA Magdalena

SR w Gdańsk-Południe w Gdańsku

7.

806/2021

STANEK Alicja

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

8.

807/2021

STRYJSKA Dominika

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

9.

808/2021

STRYJSKI Karol

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

10.

809/2021

ZANK Jakub

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

11.

810/2021

BOCIAN Paweł

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

12.

811/2021

CZAPLIŃSKA Alicja

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

13.

812/2021

SZEWCZUK Żaklina

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

14.

813/2021

DUMIŃSKA Aleksandra

SR w Gdyni

15.

814/2021

SOBCZAK Grzegorz

SR w Gdyni

16.

815/2021

SOBCZAK Marta

SR w Gdyni

17.

816/2021

GAJDA Magdalena

SR w Wejherowie

18.

817/2021

ŁUCZAJ Bartłomiej

SR w Wejherowie

19.

818/2021

RYDUCHOWSKA Katarzyna

SR w Chojnicach

20.

819/2021

KOWALCZYK Patryk

SR w Toruniu

21.

820/2021

SAMOLIŃSKA Anna

SR w Toruniu

22.

821/2021

SIEMIANOWSKA Ewelina

SR w Toruniu

23.

822/2021

ŁUCZAK-TARGOSZ Joanna

SR w Częstochowie

24.

823/2021

NOWICKI Tomasz

SR w Myszkowie

25.

824/2021

CZARAKCZIEW Piotr

SR w Gliwicach

26.

825/2021

FRĄCZEK-STARGAŁA Aleksandra

SR w Gliwicach

27.

826/2021

KANCELISTA Sylwia

SR w Gliwicach

28.

828/2021

OCHOJSKA Monika

SR w Gliwicach

29.

829/2021

BLACHNICKI Grzegorz

SR Katowice-Wschód w Katowicach

30.

830/2021

GRZEGANEK Kamila

SR Katowice-Wschód w Katowicach

31.

831/2021

MRÓZ-SAMOL Natalia

SR Katowice-Wschód w Katowicach

32.

832/2021

OZIĘBALA Wiktor

SR Katowice-Wschód w Katowicach

33.

833/2021

SPIESS Aleksandra

SR Katowice-Wschód w Katowicach

34.

834/2021

WĘGRZYK Agata

SR Katowice-Wschód w Katowicach

35.

835/2021

ROMAŃSKA Anna

SR Katowice-Zachód w Katowicach

36.

836/2021

SUS-DACHOWSKA Ewelina

SR Katowice-Zachód w Katowicach

37.

837/2021

JĘDRZEJCZYK Marta

SR w Bytomiu

38.

838/2021

ZOBEK Małgorzata

SR w Dąbrowie Górniczej

39.

839/2021

BRONGIEL Marcin

SR w Jaworznie

40.

840/2021

OLEWIŃSKA Katarzyna

SR w Jaworznie

41.

841/2021

BRÓZDA Michał

SR w Mikołowie

42.

842/2021

MATROS Kinga

SR w Mikołowie

43.

843/2021

KUBICA Artur

SR w Pszczynie

44.

844/2021

KORNAŚ Maciej

SR w Siemianowicach Śląskich

45.

845/2021

RYZIŃSKA-SORKA Anna

SR w Siemianowicach Śląskich

46.

846/2021

BŁASIAK Aleksandra

SR w Sosnowcu

47.

847/2021

WESOŁOWSKI Robert

SR w Tychach

48.

848/2021

GROCHOWICZ Maciej

SR w Rybniku

49.

849/2021

SKUPIEWSKI Marek

SR w Busku-Zdroju

50.

850/2021

KLUZA Jan

SR w Kielcach

51.

851/2021

NOWAK Sylwia

SR w Kielcach

52.

852/2021

BIELECKA Wioleta

SR w Sandomierzu

53.

853/2021

TRZASKA Łukasz

SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

54.

854/2021

WĘC Mateusz

SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

55.

855/2021

WĄTOR Marcin

SR w Olkuszu

56.

856/2021

KANAFEK Katarzyna

SR w Wieliczce

57.

857/2021

WYDRO Bartosz

SR w Wieliczce

58.

858/2021

GORLIŃSKA Justyna

SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

59.

859/2021

GORZEL Ewelina

SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

60.

860/2021

KUSIAK Agata

SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

61.

861/2021

PIOTROWSKI Jakub

SR Lublin-Zachód w Lublinie

62.

862/2021

PRUS Maria

SR Lublin-Zachód w Lublinie

63.

863/2021

NORWA Dorota

SR w Białej Podlaskiej

64.

864/2021

ORZECHOWSKI Kamil

SR w Puławach

65.

865/2021

CZUBACKA Maja

SR w Radzyniu Podlaskim

66.

866/2021

KOLASA Arkadiusz

SR w Garwolinie

67.

867/2021

MANIA Kamil

SR w Krasnymstawie

68.

868/2021

KIELAR Patrycja

SR w Zamościu

69.

869/2021

KRAWCZYK Stanisław

SR w Kaliszu

70.

870/2021

GAWŁOWSKA Dominika

SR w Ostrowie Wielkopolskim

71.

871/2021

GAŁAMON Wojciech

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

72.

872/2021

JARACZ Błażej

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

73.

873/2021

KIERSKI Piotr

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

74.

874/2021

ŁACH Łukasz

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

75.

875/2021

PODHALICZ Mateusz

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

76.

876/2021

ZEGARLICKI Jakub

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

77.

877/2021

PŁÓCIENNIK Wojciech

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

78.

878/2021

KUBICKA Paulina

SR w Łowiczu

79.

879/2021

KOŃCZAREK Sebastian

SR w Zgierzu

80.

880/2021

KOROLCZUK Mateusz

SR w Ciechanowie

81.

881/2021

CICHOCKI Adam

SR w Płocku

82.

882/2021

WIECZOREK Adrian

SR w Żyrardowie

83.

883/2021

KALISZEWSKI Przemysław

SR w Zduńskiej Woli

84.

884/2021

KOPCZYŃSKA Sylwia

SR w Koninie

85.

885/2021

BARTOSIEWICZ Adam

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

86.

886/2021

KUCHARSKI Marcin

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

87.

887/2021

BUDZYŃSKI Maciej

SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

88.

888/2021

NITECKA Hanna

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

89.

889/2021

WYRZYKOWSKA Daria

SR w Lesznie

90.

890/2021

JAŚKOWIAK Maciej

SR w Wągrowcu

91.

891/2021

ANDREASIK Julia

SR w Leżajsku

92.

892/2021

KLUZ Anna

SR w Rzeszowie

93.

893/2021

ZUBIK Krzysztof

SR w Rzeszowie

94.

894/2021

ZUBEK Ewa

SR w Gorzowie Wielkopolskim

95.

895/2021

MATAJ Patrycja

SR w Wałczu

96.

896/2021

GOBBER Patryk

SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

97.

897/2021

WITKOWSKA Barbara

SR w Myśliborzu

98.

898/2021

TYCZKOWSKI Filip

SR w Stargardzie

99.

899/2021

BRZOSTKO Marcin

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

100.

900/2021

CZYŻEWSKA Justyna

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

101.

901/2021

DOBROWOLSKA Kamila

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

102.

902/2021

STRZELCZYK Nikola

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

103.

903/2021

NIEMOTKO Rafał

SR w Wołominie

104.

904/2021

BAZYDŁO Urszula

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

105.

905/2021

BERUS-SOKOŁOWSKA Olga

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

106.

906/2021

BOGACZYŃSKA Katarzyna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

107.

907/2021

CIELECKA Agnieszka

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

108.

908/2021

CZESNOWICKA Anna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

109.

909/2021

GRYGUTIS Jakub

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

110.

910/2021

GRZEGORCZYK Mariusz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

111.

911/2021

GRZYBEK Jarosław

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

112.

912/2021

LULKOWSKA Agnieszka

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

113.

913/2021

OGŁODZIŃSKA Jurgita

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

114.

914/2021

SIADKOWSKA Natalia

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

115.

915/2021

WĄSOWSKA Aleksandra

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

116.

916/2021

WRÓBEL Agnieszka

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

117.

917/2021

DĄBROWSKA Katarzyna

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

118.

918/2021

NOGAL Katarzyna

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

119.

919/2021

GÓRSKA Weronika

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

120.

920/2021

JASZTAL Anna

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

121.

921/2021

KRAWCZYK Klaudia

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

122.

922/2021

PĘCHERZ Dominika

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

123.

923/2021

BASA Michał

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

124.

924/2021

BORODYNKO Aleksandra

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

125.

925/2021

LESZCZYŃSKI Krzysztof

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

126.

926/2021

OMACHEL Przemysław

SR w Strzelinie

127.

927/2021

SAWICKA-BARSKA Anna

SR w Bolesławcu

128.

928/2021

SZYMAŃSKA- ŚWIDERSKA Paulina

SR w Bolesławcu

129.

929/2021

AKSAMIT Klaudia

SR w Legnicy

130.

930/2021

BORAWSKI Maciej

SR w Legnicy

131.

931/2021

MROCZKA Jolanta

SR w Legnicy

132.

932/2021

LEBIEDZIEJEWSKI Jacek

SR w Nysie

133.

933/2021

BIAŁAS Iga

SR w Opolu

134.

934/2021

CICHOCKI Jacek

SR w Opolu

135.

935/2021

WIDEŁ Justyna

SR w Opolu

136.

936/2021

WYDRA Anna

SR w Opolu

137.

937/2021

PONIKWIA Mateusz

SR w Kłodzku

138.

938/2021

LIPELT Greta

SR w Świdnicy

139.

939/2021

CZYŻ Marek

SR w Wałbrzychu

140.

940/2021

POLAK Maciej

SR w Wałbrzychu

 

Lp.

Nr uchwały KRS

Nazwisko  i imię

Stanowisko asesora sądowego

 

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniu 13 lipca 2021 r. podjęła uchwałę o przedstawieniu wniosku o powołanie egzaminowanego aplikanta aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego:

  1.  

827/2021

KOCZUŁAP Sebastian

SR Katowice-Wschód w Katowicach

 

                                              

 

                                                                                                                     

Załączniki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:KRS
Data utworzenia:2021-07-20
Data publikacji:2021-07-20
Osoba sporządzająca dokument:Monika Wiśniewska
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Wiśniewska
Liczba odwiedzin:693