Wykaz osób w stosunku, do których Krajowa Rada Sądownictwa na pos. w dniach 13-19.06.2023 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 czerwca 2023

Lp.

Nr uchwały KRS

Nazwisko  i imię

Stanowisko asesora

 

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 13-16 czerwca 2023 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego:

13 czerwca 2023 r.

1.

351/2023

AMBROZIAK Beata

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

2.

352/2023

BANASIK-PASTERAK Monika

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

3.

353/2023

FILIPEK Łukasz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

4.

354/2023

JASTRZĘBSKA-MYSIAK Magdalena

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

5.

355/2023

KOŁODZIEJ-POSENIAK Aleksandra

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

6.

356/2023

KOMOROWSKA Justyna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

7.

357/2023

LIS Paweł

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

8.

358/2023

MAZUR Łukasz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

9.

359/2023

SADACH Patrycja

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

10.

360/2023

SADOWNIK Bartosz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

11.

361/2023

SZAWRACKI Krzysztof

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

12.

362/2023

SZYMUSIAK Agata

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

13.

363/2023

WIĘCKIEWICZ Joanna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

14.

364/2023

JANUS Renata

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

15.

365/2023

JASIAK Karolina

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

16.

366/2023

KEMPA-DYMIŃSKA Anna

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

17.

367/2023

OWSIAK Joanna

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

18.

368/2023

GODZWON Paweł

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

19.

369/2023

KACZMARCZYK Weronika

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

20.

370/2023

KOŁODZIEJCZYK Krzysztof

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

21.

371/2023

PIKAŁA Agnieszka

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

22.

372/2023

CZUCHRYTA Joanna

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

23.

373/2023

GŁUSZEK Karolina

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

24.

374/2023

POPŁONYK-OBRĘBSKA Daria

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

25.

375/2023

ZĄBKOWSKI Dariusz

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

26.

376/2023

KOKOSZKA Justyna

SR w Pruszkowie

27.

377/2023

ŁOWICKI Mateusz

SR w Pruszkowie

28.

378/2023

FURTAK Wojciech

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

29.

379/2023

ŻĘDZIAN Olga

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

30.

380/2023

CZAJKA-KOLBUSZ Małgorzata

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

31.

381/2023

KOLASA Dorota

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

32.

382/2023

MAĆKÓW Ewa

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

33.

383/2023

ŚWIDERSKA Karolina

SR w Legionowie

34.

384/2023

WODZYŃSKA-FILIŃSKA Paulina

SR w Legionowie

35.

385/2023

KUBIAK Marcin

SR w Nowym Dworze Mazowieckim

36.

386/2023

IWANEK Błażej

SR w Otwocku

37.

387/2023

KRZYŻEWSKA Anna

SR w Wołominie

38.

388/2023

PYŚK Mateusz

SR w Pułtusku

39.

389/2023

LUSTYK Karolina

SR w Suwałkach

40.

390/2023

FOSZCZ Dominika

SR w Bielsku-Białej

41.

391/2023

MATUSEK Mateusz

SR w Bielsku-Białej

42.

392/2023

PAWELCZYK Grzegorz

SR w Bielsku-Białej

43.

393/2023

PĘPEK Anna

SR w Bielsku-Białej

44.

394/2023

RYSZKA Katarzyna

SR w Bielsku-Białej

45.

395/2023

SOBEL Sylwia

SR w Cieszynie

46.

396/2023

KIERUZAL Karolina

SR w Częstochowie

47.

397/2023

MATLA Agata

SR w Częstochowie

48.

398/2023

SUCHCICKA-BĘDKOWSKA Klaudia

SR w Częstochowie

49.

399/2023

BUJAK-ZBRZEŹNA Klaudia

SR w Gliwicach

50.

400/2023

SŁUPIK Joanna

SR w Gliwicach

51.

401/2023

CZARNY Karolina

SR w Tarnowskich Górach

52.

402/2023

SZCZYPKA Gabriela

SR w Zabrzu

53.

403/2023

BIELSKI Mateusz

SR Katowice-Wschód w Katowicach

54.

404/2023

SOLIK Szymon

SR Katowice-Wschód w Katowicach

55.

405/2023

HABERKA Mateusz

SR Katowice-Zachód w Katowicach

56.

406/2023

JASIEWICZ Edyta

SR Katowice-Zachód w Katowicach

57.

407/2023

KĄDZIELA Wojciech

SR Katowice-Zachód w Katowicach

58.

408/2023

MEISNER-ORYLSKA Angelika

SR Katowice-Zachód w Katowicach

59.

409/2023

MĘCZYŃSKA Monika

SR w Bytomiu

60.

410/2023

ZIĘTEK Patrycja

SR w Bytomiu

61.

411/2023

WIETRZNY Paweł

SR w Pszczynie

62.

412/2023

FLISIUK Piotr

SR w Jastrzębiu Zdroju

63.

413/2023

KOPERA Jagoda

SR w Wodzisławiu Śląskim

64.

414/2023

SŁUPSKI Michał

SR w Wodzisławiu Śląskim

65.

415/2023

ZIELIŃSKA Agnieszka

SR w Jaworznie

66.

416/2023

BIELECKA Monika

SR w Sosnowcu

67.

417/2023

JURA Maciej

SR w Sosnowcu

68.

418/2023

SZAGANIEC Natalia

SR w Sosnowcu

69.

419/2023

KOZŁOWSKA Katarzyna

SR w Giżycku

14 czerwca 2022 r.

70.

423/2023

JANAS Maria

SR w Koninie

71.

424/2023

MICHALAK Mariusz

SR w Koninie

72.

425/2023

KUBICKA-GRUPA Zofia

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

73.

426/2023

WIĘCKOWSKA Anna

SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

74.

427/2023

DZIEŻYC Maria

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

75.

428/2023

RYWACKA Zuzanna

SR w Śremie

76.

429/2023

FORMELA Agnieszka

SR w Środzie Wielkopolskiej

77.

430/2023

ROGOWICZ Anna

SR w Wolsztynie

78.

431/2023

RAJTER Dominik

SR w Bolesławcu

79.

432/2023

SKACZYŁO Zuzanna

SR w Kędzierzynie-Koźlu

80.

433/2023

MARAS Joanna

SR w Opolu

81.

434/2023

PAWLUK Adam

SR w Strzelcach Opolskich

82.

435/2023

SZWEDZIŃSKI Szymon

SR w Strzelcach Opolskich

83.

436/2023

SROKA-NAJDA Mariola

SR w Dzierżoniowie

84.

437/2023

BOJDA-FILIPEK Marta

SR w Kłodzku

85.

438/2023

BOBIN-DOBRZAŃSKA Ewa

SR w Wałbrzychu

86.

439/2023

ĆWIKŁA Jakub

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

87.

440/2023

PLEWKA-SIDOROWICZ Joanna

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

88.

441/2023

STRZELCZYK Justyna

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

89.

442/2023

ZAWIDZKA Katarzyna

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

90.

443/2023

OZIĘBŁA Natalia

SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

91.

444/2023

GÓRECKI Piotr

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

92.

445/2023

TRNKA Krzysztof

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

93.

446/2023

SKONIECZNA Monika

SR w Środzie Śląskiej

94.

447/2023

STĘPIEŃ Sylwia

SR we Włoszczowie

95.

448/2023

POWICHROWSKA Julianna

SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

96.

449/2023

KOZŁOWSKI Łukasz

SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

97.

450/2023

PIENIĄDZ Grzegorz

SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

98.

451/2023

PABIAŃCZYK Paweł

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

99.

452/2023

SZUBA Marzena

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

100.

453/2023

KIEMPA Rafał

SR w Chrzanowie

101.

454/2023

MARTYNOWSKA Róża

SR w Chrzanowie

102.

455/2023

SKRZYPEK Karolina

SR w Chrzanowie

103.

456/2023

CZOPEK Piotr

SR w Miechowie

104.

457/2023

NAZAR Dominika

SR w Wieliczce

105.

458/2023

SIOKAŁO-KOSTYRA Klaudia

SR w Gorlicach

106.

459/2023

BERKOWICZ Elżbieta

SR w Nowym Targu

107.

460/2023

RAJTAR Marlena

SR w Tarnowie

108.

461/2023

KOSTRZEWA Oliwia

SR w Kaliszu

109.

462/2023

RASZKIEWICZ Patryk

SR w Krotoszynie

110.

463/2023

KARASEK Teodor

SR w Ostrowie Wielkopolskim

111.

464/2023

GROBELNY Bartosz

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

112.

465/2023

OLESZCZAK Jakub

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

113.

466/2023

ZIELIŃSKI Jakub

SR w Łowiczu

114.

467/2023

NOWACKA Aleksandra

SR w Rawie Mazowieckiej

115.

468/2023

WIADEREK Zofia

SR w Rawie Mazowieckiej

116.

469/2023

BRYL Anna

SR w Opocznie

117.

470/2023

SUPLEWSKA Martyna

SR w Opocznie

118.

471/2023

KLUCZBORSKI Marek

SR w Płocku

119.

472/2023

RZEPCZYŃSKI Rafał

SR w Płońsku

120.

473/2023

MORAWSKI Filip

SR w Łasku

121.

474/2023

STĘPIEŃ Anna

SR w Sieradzu

122.

475/2023

KASENDRA Marcelina

SR w Wieluniu

15 czerwca 2022 r.

123.

476/2023

BABICZ Magdalena

SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

124.

477/2023

BABIAK Sławomir

SR Lublin-Zachód w Lublinie

125.

478/2023

GOSPODAREK Katarzyna

SR Lublin-Zachód w Lublinie

126.

479/2023

KASPROWICZ Magdalena

SR Lublin-Zachód w Lublinie

127.

480/2023

KUNA Emilia

SR Lublin-Zachód w Lublinie

128.

481/2023

PASZKOWSKA Anna

SR Lublin-Zachód w Lublinie

129.

482/2023

ZBOROWSKA Dominika

SR Lublin-Zachód w Lublinie

130.

483/2023

BARTOSIAK Sebastian

SR w Rykach

131.

484/2023

MOLGA Aleksandra

SR w Radomiu

132.

485/2023

BEŚKA Katarzyna

SR w Mińsku Mazowieckim

133.

486/2023

SKWAREK Kamil

SR w Sokołowie Podlaskim

134.

487/2023

GRZYWA Katarzyna

SR w Krośnie

135.

488/2023

ZABROŃSKI Olaf

SR w Przemyślu

136.

489/2023

FYDA Tomasz

SR w Rzeszowie

137.

490/2023

GODZIC Dawid

SR w Rzeszowie

138.

491/2023

JĘDREK Dominik

SR w Rzeszowie

139.

492/2023

KOBIAŁKA Martyna

SR w Rzeszowie

140.

493/2023

WINIARSKI Łukasz

SR w Rzeszowie

141.

494/2023

SOBELGA Anna

SR w Nisku

142.

495/2023

DEREWJANYK Dorota

SR w Białogardzie

143.

496/2023

SMYSŁO Aleksandra

SR w Sławnie

144.

497/2023

WILK-DĘBOWSKA Malwina

SR Szczecin-Centrum w Szczecinie

145.

498/2023

WALDON Anna

SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

146.

499/2023

GOBBER Magdalena

SR w Stargardzie

147.

501/2023

MICHALAK Olga

SR w Bydgoszczy

148.

502/2023

SIERADZKA Sonia

SR w Bydgoszczy

149.

503/2023

BOJARSKI Łukasz

SR w Inowrocławiu

150.

504/2023

TREIDER-SZEFFS Angelika

SR w Tucholi

151.

505/2023

MACIEJEWSKA Małgorzata

SR w Braniewie

152.

506/2023

HABERKA Sylwia

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

153.

507/2023

LAMEK Marcin

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

154.

508/2023

KULIBERDA Izabela

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

155.

509/2023

SYNOWIECKI Wojciech

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

156.

510/2023

BERNAT Maciej

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

157.

511/2023

BURZYŃSKA Aleksandra

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

158.

512/2023

STELMASIAK Anna

SR w Sopocie

159.

513/2023

WYSIECKA Iwona

SR w Wejherowie

160.

514/2023

WŁUDYKA Jan

SR w Lęborku

161.

515/2023

SZYMAŃSKA-FLISIKOWSKA Agnieszka

SR w Brodnicy

162.

516/2023

LIEDTKE Sylwia

SR w Grudziądzu

163.

517/2023

KAMIŃSKI Paweł

SR w Toruniu

164.

518/2023

BINDAS-SMODEREK Anna

SR w Toruniu

165.

519/2023

GRZELAK Jędrzej

SR w Aleksandrowie Kujawskim

166.

520/2023

RÓZIEWICZ Rafał

SR we Włocławku

167.

521/2023

BARTKOWSKA Patrycja

SR we Włocławku

Załączniki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:KRS
Data utworzenia:2023-06-19
Data publikacji:2023-06-19
Osoba sporządzająca dokument:Monika Wiśniewska
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Wiśniewska
Liczba odwiedzin:827