Wykaz osób w stosunku, do których Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 21-24 czerwca 2022 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 czerwca 2022

Lp.

Nr uchwały KRS

Nazwisko  i imię

Stanowisko asesora

 

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniach 21-24 czerwca 2022 r. podjęła uchwały o przedstawieniu wniosków o powołanie egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego:

21 czerwca 2022 r.

1.

448/2022

PIŁASIEWICZ Agnieszka

SR w Bolesławcu

2.

449/2022

PIŁASIEWICZ Łukasz

SR w Zgorzelcu

3.

450/2022

FILOSEK Marta

SR w Legnicy

4.

451/2022

DARCZUK Michał

SR w Złotoryi

5.

452/2022

GAWLIK Zdzisław

SR w Brzegu

6.

453/2022

DERDA Piotr

SR w Opolu

7.

454/2022

KORABIK Magdalena

SR w Opolu

8.

455/2022

SZYMAŃSKA Joanna

SR w Dzierżoniowie

9.

456/2022

WOŁOSZYN-DZIAŁO Natalia

SR w Kłodzku

10.

457/2022

MOSKAL Paulina

SR w Świdnicy

11.

458/2022

DZIEDZIC Olga

SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

12.

459/2022

KOTUŁA-PRZYSŁO Zuzanna

SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

13.

460/2022

DROZDOWICZ Anna

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

14.

461/2022

GUZIK Barbara

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

15.

462/2022

PABIAN Mateusz

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

16.

463/2022

KAMIŃSKA Kamila

SR w Bielsku-Białej

17.

464/2022

OSTROWSKI Dawid

SR w Bielsku-Białej

18.

465/2022

ZJAWIONY Adam

SR w Bielsku-Białej

19.

466/2022

KOZAKIEWICZ Maciej

SR w Żywcu

20.

467/2022

MROZOWSKI Wojciech

SR w Częstochowie

21.

468/2022

PIEKARSKA Anna

SR w Częstochowie

22.

469/2022

PRZEKLASA Karolina

SR w Częstochowie

23.

470/2022

GABOR-KOMPAŁA Anna

SR w Gliwicach

24.

471/2022

KOWALIK Małgorzata

SR w Gliwicach

25.

472/2022

SKOCZYLAS-WARDZYŃSKA Katarzyna

SR w Gliwicach

26.

473/2022

KAMIŃSKI Robert

SR w Tarnowskich Górach

27.

474/2022

CHRAPOŃSKA Dominika

SR Katowice-Wschód w Katowicach

28.

475/2022

DARŁAK Klaudia

SR Katowice-Wschód w Katowicach

29.

476/2022

KRAWCZYK Paweł

SR Katowice-Wschód w Katowicach

30.

477/2022

LASKOWSKI Kacper

SR Katowice-Wschód w Katowicach

31.

478/2022

ADAMSKA-KOZIK Amanda

SR Katowice-Zachód w Katowicach

32.

479/2022

SURDYK Michał

SR Katowice-Zachód w Katowicach

33.

480/2022

TRYBUCHOWSKA Kamila

SR Katowice-Zachód w Katowicach

34.

481/2022

WIĄCEK Iwona

SR Katowice-Zachód w Katowicach

35.

482/2022

JĘDRULOK Agnieszka

SR w Bytomiu

36.

483/2022

PUSTUŁA-DYTKO Marta

SR w Bytomiu

37.

484/2022

KOPCZYŃSKA Katarzyna

SR w Pszczynie

38.

485/2022

SZPUNAR Agata

SR w Tychach

39.

486/2022

DYTKO Paula

SR w Rybniku

40.

487/2022

KOLARCZYK Anna

SR w Rybniku

41.

488/2022

ŚWIRYDOWICZ Izabela

SR w Rybniku

42.

489/2022

LEŚNIEWSKI Kamil

SR w Żorach

43.

490/2022

FLAK Jacek

SR w Dąbrowie Górniczej

44.

491/2022

WĘGRZYN Agnieszka

SR w Dąbrowie Górniczej

45.

492/2022

TREPKA Paweł

SR w Sosnowcu

46.

495/2022

PIERSA Adrian

SR w Olsztynie

47.

496/2022

ROSA Karolina

SR w Wyszkowie

48.

497/2022

JARMOŁOWICZ Adam

SR w Augustowie

49.

498/2022

KOCH Krzysztof

SR Lublin-Wschód w Lublinie

50.

499/2022

GRZEGORCZYK Paweł

SR Lublin-Zachód w Lublinie

51.

500/2022

KUŁAK Krzysztof

SR w Radzyniu Podlaskim

52.

501/2022

KRÓLICKA Dominika

SR w Rykach

53.

502/2022

MITAL Magdalena

SR w Radomiu

54.

503/2022

POLASZ Tomasz

SR w Radomiu

55.

504/2022

KARPIŃSKA Aleksandra

SR w Garwolinie

56.

505/2022

MAŁOCHA Krzysztof

SR w Siedlcach

57.

506/2022

SKIBNIEWSKA Marzena

SR w Siedlcach

58.

507/2022

SZCZYGIELSKA Aleksandra

SR w Siedlcach

59.

508/2022

DADURA Anna

SR w Węgrowie

60.

509/2022

MAJCHROWSKA Justyna

SR w Krośnie

61.

510/2022

SKAŁUBA Małgorzata

SR w Przemyślu

62.

511/2022

BATKO Alicja

SR w Rzeszowie

63.

512/2022

KŁĘK Mateusz

SR w Rzeszowie

64.

513/2022

WITAS Magdalena

SR w Rzeszowie

65.

514/2022

KRYCKI Jacek

SR w Gorzowie Wielkopolskim

66.

515/2022

GÓRSKA Kamila

SR w Goleniowie

22 czerwca 2022 r.

67.

516/2022

BERNATOWICZ Aleksandra

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

68.

517/2022

CHOJNICKI Wojciech

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

69.

518/2022

GLIWKA Aneta

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

70.

519/2022

KACZMAREK Marlena

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

71.

520/2022

KOSMOWSKI Mateusz

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

72.

521/2022

RYBSKI Tomasz

SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

73.

522/2022

WŁODARCZYK Edyta

SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

74.

523/2022

CEGIELSKA-JASICZAK Emilia

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

75.

524/2022

JURKOWSKA Ewa

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

76.

525/2022

ŁUŃSKA-ROBERT Iwona

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

77.

526/2022

MATYSIK Joanna

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

78.

527/2022

PRZYBYŁ Michał

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

79.

528/2022

RATAJCZAK Maciej

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

80.

529/2022

ŚWIERGAŁA-CZAJA Agnieszka

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

81.

530/2022

ZBARASZEWSKA Aldona

SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

82.

531/2022

STANISŁAWSKI Tomasz

SR we Wrześni

83.

532/2022

GILEWICZ Sandra

SR w Krośnie Odrzańskim

84.

533/2022

MORDAL Mateusz

SR w Zielonej Górze

85.

534/2022

KRZYSIAK Paulina

SR w Kielcach

86.

535/2022

SZULECKA-TASAREK Magdalena

SR w Kielcach

87.

536/2022

WAŚNIEWSKI Łukasz

SR w Kielcach

88.

537/2022

WITKOWSKI Dariusz

SR w Kielcach

89.

538/2022

GUZ Joanna

SR w Ostrowcu Świętokrzyskim

90.

539/2022

SZYDŁOWSKA Karolina

SR w Pińczowie

91.

540/2022

BUŁAWA Ewa

SR w Skarżysku-Kamiennej

92.

541/2022

MARCZAK Daniel

SR we Włoszczowie

93.

542/2022

PYŁKO Justyna

SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

94.

543/2022

MAZUR Anna

SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

95.

544/2022

CIEŚLIK Seweryn

SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

96.

545/2022

HADEL Maciej

SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

97.

546/2022

BŁAŚKIEWICZ-RYCHTYK Małgorzata

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

98.

547/2022

DZIGA Kamil

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

99.

548/2022

LENARTOWICZ Tomasz

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

100.

549/2022

MIREK Anna

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

101.

550/2022

WANTOŁA Michał

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

102.

551/2022

BIEŃ Dominik

SR w Chrzanowie

103.

552/2022

JAMROCHA Miłosz

SR w Olkuszu

104.

553/2022

KULAWIK Szymon

SR w Oświęcimiu

105.

554/2022

GÓRKA Damian

SR w Suchej Beskidzkiej

106.

555/2022

KORZENIAK Grzegorz

SR w Wieliczce

107.

556/2022

KUSIBAB Damian

SR w Gorlicach

108.

557/2022

RANOSZEK Agnieszka

SR w Gorlicach

109.

558/2022

KOSSACKA-LYTWYN Katarzyna

SR w Tarnowie

110.

559/2022

KIEJNICH-KRUK Karolina

SR w Jarocinie

111.

560/2022

ORSZYŃSKI Karol

SR w Kaliszu

112.

561/2022

DĄBROWSKI Adrian

SR w Ostrowie Wielkopolskim

113.

562/2022

MALINOWSKA Agnieszka

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

114.

563/2022

SZREMSKI Jakub

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

115.

564/2022

GUDERSKA Agata

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

116.

565/2022

KOLONKO Estera

SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

117.

566/2022

KRUPA Sylwia

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

118.

567/2022

JAWOREK Karina

SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

119.

568/2022

GRANOS Aleksandra

SR w Łowiczu

120.

569/2022

GRABOWSKA Katarzyna

SR w Pabianicach

121.

570/2022

BRZEZOWSKI Marcin

SR w Skierniewicach

122.

571/2022

ŚLĘZAK Julia

SR w Bełchatowie

123.

572/2022

PAWLAK Łukasz

SR w Ciechanowie

124.

573/2022

ZDUŃCZYK-GAZA Albina

SR w Gostyninie

125.

574/2022

KUROWSKI Krzysztof

SR w Bydgoszczy

126.

575/2022

PLATA Martyna

SR w Bydgoszczy

127.

576/2022

GOŚCINIAK Łukasz

SR w Bydgoszczy

128.

577/2022

JAKUBOWSKA Mariola

SR w Bydgoszczy

129.

578/2022

BICZAK Monika

SR w Iławie

130.

579/2022

WYPYCH Arkadiusz

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

131.

580/2022

KRÓLAK Konrad

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

132.

581/2022

SKUCZYŃSKI Maciej

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

133.

582/2022

SZCZERBA Marzena

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

134.

583/2022

SZCZĘSNY Konrad

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

135.

584/2022

KLISIAK Sebastian

SR Gdańsk-Północ w Gdańsku

136.

585/2022

RACZKOWSKI Bartosz

SR w Kwidzynie

137.

586/2022

KOWALSKI Karol

SR w Tczewie

138.

587/2022

PIANKOWSKI Daniel

SR w Wejherowie

139.

588/2022

SROKA Wojciech

SR w Wejherowie

140.

589/2022

MINGINOWICZ-SUCHOCKA Ewelina

SR w Słupsku

141.

590/2022

FRELA Wojciech

SR w Grudziądzu

142.

591/2022

LEWANDOWSKA Joanna

SR w Toruniu

143.

592/2022

SZYMAŃSKA Beata

SR w Toruniu

144.

593/2022

JABŁOŃSKA-STACHOWSKA Kamila

SR we Włocławku

145.

594/2022

BUCZYŃSKA-KALINOWSKA Paulina

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

146.

595/2022

DĄBROWSKA Michalina

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

147.

596/2022

HAPOŃ Ewa

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

148.

597/2022

IWANICKA Joanna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

149.

598/2022

KALBARCZYK Piotr

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

150.

599/2022

KĄTNIK Mariusz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

151.

600/2022

KOPACZ Mateusz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

152.

601/2022

PAWEŁKO Magdalena

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

153.

602/2022

SZWEJSER Diana

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

154.

603/2022

SZYMANICA Małgorzata

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

155.

604/2022

WANGA Marek

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

156.

605/2022

WILOMSKA Hanna

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

157.

606/2022

WNUK Michał

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

158.

607/2022

WRÓBLEWSKI Konrad

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

159.

608/2022

ZAKRZEWSKI Mateusz

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

160.

609/2022

ŻÓŁCIŃSKI Karol

SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

161.

610/2022

JADŁOWSKI Przemysław

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

162.

611/2022

KOBA Dominik

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

163.

612/2022

WIĘCŁAW Zbigniew

SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

164.

613/2022

BŁASZCZYK-PRZYGODA Izabela

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

165.

614/2022

FOREMNIK-NOWAK Julia

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

166.

615/2022

KORDALA-KOWARA Marta

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

167.

616/2022

WIŚNIEWSKA Kinga

SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

168.

617/2022

MUSZYŃSKA Malwina

SR w Piasecznie

169.

618/2022

BUCZKOWSKI Konrad

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

170.

619/2022

JANORA Marek

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

171.

620/2022

KARP Szymon

SR w Otwocku

Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu  w dniach 21-24 czerwca 2022 r. nie wyraziła zgody na zajmowanie stanowiska asesora sądowego w związku z posiadaniem obywatelstwa innego państwa przez egzaminowanych aplikantów aplikacji sędziowskiej w następujących sądach:

172.

493/2022

SR Katowice-Zachód w Katowicach

173.

494/2022

SR w Gliwicach

Załączniki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:KRS
Data utworzenia:2022-06-27
Data publikacji:2022-06-27
Osoba sporządzająca dokument:Monika Wiśniewska
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Wiśniewska
Liczba odwiedzin:1585